O mnie

Marek Regner – ilustrator, grafik, artysta malarz, autor (scenariusze komiksowe, opowiadania).
W zawodzie ilustratora działam od 2005 roku. Od tego czasu wykonałem tysiące ilustracji do książek, podręczników, czasopism, reklam oraz Internetu, a także jako nadruki na przedmiotach codziennego użytku. Jestem również autorem tekstów, scenariuszy komiksowych i opowiadań – do których zwykle sam rysuję ilustracje.
Zawodowo zajmuję się grafiką oraz składem DTP. Jako zawodowy grafik posiadam bogate doświadczenie w składzie i przygotowaniu do druku wszelkiego rodzaju publikacji oraz materiałów reklamowych. Prywatnie świadczę usługi w zakresie projektowania graficznego i składu DTP.
Moją ogromną pasją jest malarstwo, które uprawiam amatorsko. Mój styl malowania obrazów jest bardzo charakterystyczny – przywodzi na myśl kolorowe ilustracje dla dzieci i dekoracje. Próbuję też sił w klimatach nieco bardziej surrealistycznych oraz w abstrakcji. W malarstwie posługuję się techniką akrylową oraz akwarelową.
Współpraca
Pracuję jako freelancer (osobista działalność twórcza). Realizuję zlecenia dla wydawnictw, firm i agencji reklamowych. Ilustracje i projekty graficzne wykonuję głównie przy użyciu tabletu graficznego oraz oprogramowania Adobe. Możliwe jest również wykonanie ilustracji tradycyjnie, np. kolorowanych akwarelą czy tuszem.
Zamawiający otrzymuje pliki zgodne z najnowszymi standardami graficznymi lub w przypadku składu DTP - pliki z przeznaczeniem do druku offsetowego lub cyfrowego.
Prawa autorskie do ilustracji przenoszę na zamawiającego na podstawie umowy o dzieło.
Realizowałem zlecenia między innymi dla:
Napisz do mnie: